Czekolady

Wysoka zawartość kakao! Łatwo zrozumieć dlaczego nasze czekolady w proszku Chocolate Abyss mogą z łatwością zadowolić nawet najbardziej wymagających miłośników gorącej czekolady. Oferujemy czekoladę z certyfikatem Fairtrade i EKO oraz gorącą czekoladę w postaci wygodnych saszetek. Produkty sprawdzą się zarówno w kawiarni, herbaciarni, jak i w domu.

Filters
Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po

Rozpuszczalna biała czekolada do picia Chocolate Abyss 450g

Biała czekolada w proszku Chocolate Abyss stanowi bazę do przygotowania napoju będącego odmianę smakową klasycznej czekolady do picia. Słodka, pobudzająca i kremowa, wyprodukowana z udziałem 23% masła kakaowego.

● opakowanie 450g
● 23% masła kakaowego
● polecana do profesjonalnego stosowania w gastronomii, ale sprawdzi się też w biurze, również tym domowym.

31,80 zł

JAK POWSTAJE CZEKOLADA W PROSZKU?

Czekolada znana jest od wieków, a jej walory smakowe cieszą zarówno młodych, jak i tych nieco starszych. Czekolada w proszku produkowana jest z ziaren kakaowca, które do Europy trafiły z Ameryki Południowej dzięki Krzysztofowi Kolumbowi. Produkcja czekolady w proszku do picia różni się nieco od produkcji czekolady w postaci tabliczek. Ziarna kakaowca najpierw poddawane są fermentacji. Potem suszy się je, oczyszcza i praży. Tak przygotowane ziarna są następnie miażdżone i przesiewane, a potem wydobywa się z nich tłuszcz. Powstała sucha masa przerabiana jest na proszek. Po dodaniu cukru powstaje znana nam wszystkim czekolada w proszku. W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości czekoladę na gorąco marki Chocolate Abyss.

WYSOKA ZAWARTOŚĆ KAKAO

Chocolate Abyss to dekadencka czekolada do picia, która zachwyca smakiem. Wybierz wersję z 40% zawartością kakao, wzbogaconą smakiem prawdziwej wanilii. Jest bogata w smaku, aksamitna i gładka. To gorąca czekolada dla dorosłych! Istnieje również nieco słodsza odmiana z zawartością 30% kakao. Ta czekolada z certyfikatem Fairtrade i Eko, zachwyciła masy i odniosła ogromny sukces na rynku.

Ale nie musisz się ograniczać do klasycznej gorącej czekolady. Wypróbuj też proszek z białej gorącej czekolady, który przeniesie Twoją zabawę z gorącą czekoladą na wyższy poziom. Jest delikatna, słodka i kremowa – idealnie smakuje jako samodzielny gorący napój oraz jako część przepisu na czekoladowy specjał.

W zależności od potrzeb możesz wybrać duże opakowanie zawierającymi 1 kg proszku lub  czekoladę pakowaną w jednorazowe saszetki przeznaczone do zaparzenia 1 filiżanki aromatycznego napoju.

Close